کتاب خلاصه مقالات       گزارش هشتمین دوره جایزه مغز و شناخت اهوازی و چهارمین دوره جایزه انجمن علوم اعصاب ایران       فیلم سمپوزیم های بازآموزی       اطلاعیه در خصوص صدور گواهی ارائه مقاله       مشاهده مقالات پوستر       برنامه علمی کنگره       لینک ورود به سالن 2       لینک ورود به سالن 1       لینک دانلود نرم افزار زوم       راهنمای استفاده نرم افزار zoom        نحوه کار با نرم افزار زوم - ویژه شرکت کنندگان        نحوه کار با نرم افزار زوم - ویژه سخنرانان و اعضا محترم پانل       برنامه علمی کنگره       نحوه ارائه مقالات سخنرانی       نحوه ارائه مقالات پوستر       اعلام نتایج داوری مقالات       اطلاعیه       تمدید مهلت ارسال مقالات (آخرین تمدید)       تمدید مهلت ارسال مقالات       فراخوان پانل و کارگاه       هشتمین دوره جایزه مغز وشناخت اهوازی (ویژه پژوهشگران جوان)       فراخوان پذیرش مقالات   صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
پیام دبیر اجرایی

 

به نام خالق روشنایی و آگاهی بخش ذهن ها؛

 

علوم اعصاب در دهه های اخیر به دلیل جایگاه وکاربردهای گسترده خود مورد توجه ویژه جوامع علمی قرار گرفته و از جمله علوم پیشتاز در عرصه های مختلف علمی-پژوهشی در دنیا می باشد. دهمین کنگره علوم اعصاب ایران با دعوت از دانشمندان برتر ایران و جهان در حوزه های مختلف علوم اعصاب به تبادل آخرین دستاوردهای علمی در این زمینه خواهد پرداخت. یکی از اهداف مهم این کنگره فراهم نمودن زمینه تعامل و همکاری محققین و دانشجویان ایرانی با سایر دانشمندان ایرانی داخل و مقیم خارج و محققین خارجی می باشد تا شاهد رشد و بالندگی علوم اعصاب در کشور همگام با سایر کشورهای پیشرو باشیم. 

دهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با همت انجمن علوم اعصاب ایران، دانشگاه علوم پزشکی ایران و همکاری دانشگاه علوم پزشکی سمنان در تاریخ 3-1 دی ماه 1400 به صورت مجازی برگزار می شود. امسال نیز با توجه به تجارب کسب شده از برگزاری کنگره های پیشین و با استفاده از آخرین اطلاعات علمی ارائه شده، آماده میزبانی از اساتید، دانشمندان، محققان و تمامی علاقمندان به حوزه علوم اعصاب می باشیم. با توجه به موضوعات علمی متنوع در حوزه علوم اعصاب، در کنگره امسال به موضوعات مهم دمانس و اختلالات حافظه و یادگیری و اثرات کوید-19 بر سیستم عصبی پرداخته می شود.  

حضور سخنرانان برجسته داخل و خارج از کشور، برگزاری سمپوزیوم ها، پنل های ارائه مقالات و پوستر، کارگاه های آموزشی و مسابقات رقابتی، جوایز ویژه محققین جوان و گرنت های پژوهشی از جمله برنامه های مهم این کنگره می باشند. امید است بتوانیم با ایجاد فضایی مناسب و کار آمد و با بهره گیری از مشارکت فعال و اظهار نظر همه شرکت کنندگان فرصتی را فراهم آورده تا مرزهای علوم اعصاب را در حیطه علوم پایه و علوم بالینی پیش برانیم و با هدف هم افزایی علمی با همکاری گروه های مرتبط گامی موثر در اعتلای علمی کشورمان برداریم.

 به نمایندگی از کادر برگزارکننده دهمین کنگره علوم اعصاب ایران، افتخار دارم که خدمت گذاری به جامعه علمی کشور را در این دوره بر عهده داشته باشم؛ پیشاپیش حضور همه شرکت کنندگان عزیز در این کنگره علمی و ارزشمند را گرامی می داریم.

 

دکتر نصراله مرادی کُر

دبیر اجرایی دهمین کنگره علوم اعصاب ایران

 


ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
فرم ثبت نام در کنگره راهنمای ارسال خلاصه مقاله لیست کارگاه های کنگره معرفی کنگره
گالری
اخبار
درباره ایران
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
عضویت در خبرنامه
همکاران کنگره
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد کنید
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 698
ماه جاری 9006
کل مراجعات 676142
شماره تماس: 88271778 - 88249775
رایانامه: info@Bcnc.ir