کتاب خلاصه مقالات       گزارش هشتمین دوره جایزه مغز و شناخت اهوازی و چهارمین دوره جایزه انجمن علوم اعصاب ایران       فیلم سمپوزیم های بازآموزی       اطلاعیه در خصوص صدور گواهی ارائه مقاله       مشاهده مقالات پوستر       برنامه علمی کنگره       لینک ورود به سالن 2       لینک ورود به سالن 1       لینک دانلود نرم افزار زوم       راهنمای استفاده نرم افزار zoom        نحوه کار با نرم افزار زوم - ویژه شرکت کنندگان        نحوه کار با نرم افزار زوم - ویژه سخنرانان و اعضا محترم پانل       برنامه علمی کنگره       نحوه ارائه مقالات سخنرانی       نحوه ارائه مقالات پوستر       اعلام نتایج داوری مقالات       اطلاعیه       تمدید مهلت ارسال مقالات (آخرین تمدید)       تمدید مهلت ارسال مقالات       فراخوان پانل و کارگاه       هشتمین دوره جایزه مغز وشناخت اهوازی (ویژه پژوهشگران جوان)       فراخوان پذیرش مقالات   صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
 News   اخبار  

نحوه ارائه مقالات پوستر

 

 ویژگی های مورد نیاز برای تهیه پوستر در دهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی

   با توجه به برگزاری کنگره بصورت الکترونیکی به اطلاع میرساند

پس از تهیه پوستر در قالب پیشنهادی کنگره که بر روی سایت قرار داده شده است (جهت دانلود قالب پوستر کلیک کنید) فایل آن را در قالب jpg و حجم 1 مگ آماده نموده و حداکثر تا تاریخ 30 آذر ماه  از طریق سایت با ورود به صفحه شخصی، در قسمت ارسال پوستر جهت نمایش و داوری پیوست نمایید. 

به دلیل تنوع در تهیه و طراحی پوسترها، کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی چارچوبی را بر اساس استانداردهای موجود، به صورت زیر پیشنهاد می نماید. از کلیه شرکت کنندگان در کنگره تقاضا می شود پوستر خود را در قالب چارچوب پیشنهاد شده تهیه نموده و از ارائه پوستر در قالب  غیرمعمول خودداری نمایند. 

محتوای پوستر:

-          عنوان مقاله باید همان عنوانی باشد که در خلاصه مقاله فرستاده شده، بوده است.

·        اسامی نویسنده (گان) در زیر عنوان و به ترتیب نام و نام خانوادگی درج شود. در زیر اسامی، آدرس نگارنده (گان) مشخص شده و نام ارئه دهنده پوستر به صورت Underline مشخص شود. بدیهی است گواهی شرکت و ارائه مقاله بصورت پوستر در کنگره، فقط برای ارائه دهنده صادر میگردد.

·        متن پوستر حاوی: خلاصه (Abstract) (دقیقا خلاصه ای که در کنگره به ثبت رسیده و داوری شده است،  مقدمه (Introduction)، روش کار (Methods)، نتایج (Results)، نتیجه گیری (Conclusion) و منابع (References) می باشد. در فایل پیش فرض پوستر، مکانهای مورد نظر برای هر یک از موارد فوق، مشخص شده است. متن پوستر با قلم Times New Romans اندازه متوسط تایپ شود و اصله خطوط 5/1 باشد.

·        مقدمه (Introduction) شامل طرح مساله، اهمیت و سوابق تحقیق به طور خلاصه و مختصر میباشد.

·        در قسمت روشها (Methods)، تنها به ذکر روش انجام تحقیق و آزمایشهای کلیدی کار تحقیقاتی خود اشاره کنید و از ذکر نام مواد خریداری شده، محل انجام آزمایش، مشخصات دستگاههای استفاده و ... خودداری کنید.

· در قسمت نتایج (Results)، نیازی به ارائه تمامی نتایج کار تحقیقاتی نیست و تنها به درج نتایج کلیدی و اصلی به صورت نمودار، شکل یا جدول اکتفا کنید.  از ذکر داده های بدیهی و ریز در نتایج خود بپرهیزید. عناوین جداول در بالا و عناوین تصاویر و نمودارها در پایین آنها خواهد آمد.

·     قسمت نتیجه گیری (conclusion) پوستر را بصورت فهرست وار (Bullet form) و خلاصه ذکر کنید و به نکات کلیدی حاصل از کار تحقیقاتی خود اختصاص دهید.

·  منابع مهمی که در نگارش پوستر از آن استفاده شده را در قسمت منابع (References) بصورت محدود، درج شود.

(جهت دانلود قالب پوستر کلیک کنید)

 

 

 

 


1400/9/28

ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
فرم ثبت نام در کنگره راهنمای ارسال خلاصه مقاله لیست کارگاه های کنگره معرفی کنگره
گالری
اخبار
درباره ایران
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
عضویت در خبرنامه
همکاران کنگره
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد کنید
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 691
ماه جاری 8999
کل مراجعات 676135
شماره تماس: 88271778 - 88249775
رایانامه: info@Bcnc.ir